Kore kozmetik denince akla gelen en iddialı markalardan biri: Mizon! Mizon Snail Repair serisi salyangoz özü içeren cilt bakımı ürünleri içerisinde oldukça haklı bir üne sahip. Toplamda 13 farklı üründen oluşan ve harika bir cilt bakım rutini oluşturabilmene yardımcı olan Mizon Snail Repair serisini senin için deniyoruz. Bu markayı merak ediyorsan Mizon kozmetik ürünleri arasından özenle seçtiğimiz en iddialı ürünlerin incelemesini keyifle okuyabilirsin!

Mizon All In One Snail Repair Cream – Salyangoz Özlü Hepsi Bir Arada Bakım Kremi

Mizon All In One Snail Repair Cream, K-Beauty dünyasının en ünlü salyangoz özlü kremi! Tüm dünyanın göz bebeği olan bu krem, pek çok kişinin Mizon markası ile ilk defa tanıştığı ürün olarak biliniyor. Elbette ki her kullananın etkisine bayılması sonucunda, Mizon ile olan tanışıklık büyük bir keyifle diğer ürünlerinin denenmesine de yol açıyor!

Mizon All In One Snail Repair Cream – Salyangoz Özlü Hepsi Bir Arada Bakım Kremi, içerdiği yoğun oranda salyangoz özü ile cilt lekeleri, geniş gözenekler, akne ve sivilce tedavisi gibi başlıca cilt problemlerine karşı savaşıyor. En çok satanlar listesinden inmeyen bu krem, oldukça hafif bir yapıya sahip. Karma ve yağlı ciltlerin bayılarak kullandığı bu nazik doku, cilt yüzeyinde yağlanma veya ağırlık hissi yaratmıyor. Kuru ve normal ciltlerde ise daha yoğun bir nemlendirici krem ile üzerinden geçilmesi ihtiyacı doğurabiliyor. En hassas ciltler tarafından bile güvenle kullanılan bu krem, elbette ki bizim de favorimiz!

Mizon Snail Repair Eye Cream – Salyangoz Özlü Göz Kremi

Göz çevresinde ince çizgi ve kırışıklık problemiyle savaşıyorsan veya yalnızca göz çevreni neme doyurmak istiyorsan, serinin ünlü gözlerini serinin ünlü göz kremine dikmelisin! Mizon Snail Repair Eye Cream – Salyangoz Özlü Göz Kremi, deneyimlediğimiz süre boyunca içerdiği salyangoz özü ile ince göz derisi elastikiyetini çok başarılı bir şekilde destekledi. Göz çevremizin neme doymuş, dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olan yapısı, Mizon Snail Repair Eye Cream’i ilk günden beri en sevdiğimiz anti-aging etkili göz kremleri arasına soktu. Mizon göz kremi kesinlikle seride denemenizi tavsiye ettiğimiz ilk ürünlerden!

Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch – Altın & Salyangoz Ekstreli Göz Maskesi

Kore cilt bakımı denince akla gelen ilk ürünlerden biri, elbette ki yüz ve göz maskeleri! En popüler K-Beauty ürünlerinden olan göz maskeleri, Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch – Altın & Salyangoz Ekstreli Göz Maskesi ile bambaşka bir etkide buluştu. Çünkü bu göz maskesi, içerisinde yalnızca salyangoz değil aynı zamanda altın da içeriyor! Göz çevremize premium bir bakım yapmak isteyerek haftalık cilt bakım rutinimize eklediğimiz göz maskesinden yoğun verim aldık. 5 farklı peptit ile cilt elastikiyetini destekleyen, kırışıklık ve yaşlanma karşıtı etki sunan göz maskesi, salyangoz özlü bakım ile buluşturduğu özel içerikleriyle tam bir bakım uzmanı.

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack – Salyangoz Gece Maskesi

Geceleri mışıl mışıl uyurken kendini yenileyen bir cilt… Rüya gibi ama gerçek! Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack – Salyangoz Gece Maskesi, şimdiye kadar denediğimiz en etkili gece maskelerinden biri. Salyangoz özünün cildi yatıştırmaya, onarmaya ve yenilenmeye destek olan yapısı sayesinde gece maskesi uyguladığımız her günün sabahında gözlerimizi aynadan alamadık! Yumuşacık, nemli ve doğal bir ışıltıyla paylayan bir cilt görünümünü hangimiz istemez ki?

Justin Beauty ile Mizon Ürünlerini Keşfet!

Mizon ürünleri arasından sizin için denediğimiz 4 ürün de bizden geçer not almakla kalmadı, cilt bakım rutinlerimizin ayrılmaz birer parçası haline geldi bile! Aralarında Mizon BB krem, ampül ve yüz temizleme jeli gibi, henüz bahsetmediğimiz ama Mizon kozmetik ürünleri dendiğinde en sevdiklerimiz arasında yer alan daha birçok ürün var.  Hiç merak etme, inceleme yazılarımız devam edecek! Sen de o zamana kadar Justin Beauty ailesi olarak seçtiğimiz en favori Mizon ürünlerini inceleyebilir ve Kore kozmetik denince akla gelen ilk markalardan biri olan Mizon’un büyülü dünyasına ilk adımını atabilirsin. 

Bir yorum yaz