Bakım rutininde henüz bir cilt bakım yağı yer almıyorsa, bu yazıyı okumanı şiddetle tavsiye ediyoruz! Cilt bakım yağı kullanımı, her cilt tipi için ayrı önem taşıyor. Buna rağmen cilt bakım yağları hakkında kafamızda “acaba cildimi yağlandırır mı, sivilceye yol açar mı, siyah nokta oluşturur mu?” gibi bazı soru işaretleri oluşabiliyor. Eğer sen de henüz cilt bakım yağları ile tanışmadıysan veya favori cilt bakım yağını henüz keşfedemediysen kemerlerini bağla! Senin için oluşturduğumuz listede en popüler Kore kozmetiği cilt bakım yağlarını inceleyecek ve cilt bakım rutininden aldığın verimi maksimum seviyeye çıkaracağız!

Aromatica Organic Rose Hip Oil – %100 Organik Kuşburnu Yağı

Kuşburnu yağının olağanüstü etkilerinden haberdar mısın? Limondan 20 kat daha fazla C vitamini bulunduran kuşburnu yağı, aynı zamanda A, B, E, P vitaminleri, mineraller ve aminoasitler açısından da oldukça zengin. Aromatica Organic Rose Hip Oil – %100 Organik Kuşburnu Yağı, %100 organik ve soğuk sıkım bir cilt bakım yağı olarak;

  • Cildini derinlemesine beslemek,
  • Nemlendirmek,
  • Canlandırmak,
  • Cilt esnekliğini artırmak için mükemmel bir seçim.

Yüz bakım yağı denince belki cildinde ağırlık yapan bir yağ formundan korkuyor olabilirsin. Oysaki Kore cilt bakım yağları oldukça hafif ve neredeyse serumu andıran bir yapıya sahip! Bu sebeple ışıldayan cilt görünümünü yağın kendisiyle değil, cildinde yarattığı mucizelerle elde ediyorsun. 🙂

Aromatica Organic Neroli Brightening Facial Oil – Organik Cilt Beyazlatıcı Bakım Yağı

6 farklı yağ ile geliştirilen Aromatica Organic Neroli Brightening Facial Oil – Organik Cilt Beyazlatıcı Bakım Yağı, cildine mükemmel bir bakım yapan tam bir yağ kokteyli diyebiliriz! Cilt tonunu eşitleyip aydınlatmak, daha duru ve ışıltılı bir görünüm kazandırmak, tam olarak onun işi.

Mandalina, portakal çiçeği, yasemin, havuç tohumu, ay çiçeği ve babassu tohumu yağları ile formüle edilen cilt beyazlatıcı bakım yağı, organik içeriğiyle de en iyi cilt bakım yağı listemize girmeye elbette hak kazanıyor!

Aromatica Tea Tree Green Oil – Çay Ağacı Yağı

Eğer yağlı cilt problemlerine karşı savaşıyorsan işte ilk kullanımdan itibaren evinin demirbaşı haline gelebilecek bir ürün: Aromatica Tea Tree Green Oil – Çay Ağacı Yağı! Çay ağacı yağının aşırı sebum üreten ciltlerde ne kadar etkili sonuçlar verdiğini muhakkak duymuşsundur. Bu mükemmel yağa bir de Centella asiatica ve lavanta yağının eklendiğini düşün… Rüya gibi, değil mi?

  • Cildinin yağ dengesini kontrol altına almak,
  • Sivilce ve akne problemine karşı savaşmak,
  • Cildi sakinleştirmek için harika!

Üstelik cildinde ağırlık yaratmayan formülünü nemlendiricinle karıştırarak da uygulayabilirsin.

Benton Let`s Carrot Multi Oil – Havuç Multi-Bakım Yağı

Sıra geldi en mucizevi cilt bakım yağı önerilerinden birine… Benton Let’s Carrot Multi Oil – Havuç Multi-Bakım Yağı, içerdiği havuç ile sıra dışı ama bir o kadar da mükemmel bir etkiye sahip. Havuç özünün A vitamini ve karoten zengini yapısıyla cildini derinlemesine beslemesine, nemlendirmesine ve cilde ışıl ışıl bir görünüm kazandırmasına hazır ol. Bitmedi! Havuç özleri, cilt bariyerini güçlendirmeye de yardımcı. Üstelik onu yalnızca cildinde değil, saç bakımında, ellerinde ve vücut bakımında da kullanabilirsin!

Manyo Herb Oil – Güçlendirici Bitkisel Bakım Yağı

Yemyeşil görünümünde doğanın gücünü saklayan Manyo Herb Oil – Güçlendirici Bitkisel Bakım Yağı, tamanu, çay ağacı, çuha çiçeği ve skualen gibi birbirinden özel içeriklerle geliştirildi! Kore cilt bakım yağları arasında oldukça popüler olan bu ürünün sırrı, mükemmel bir cilt bakım yağı karışımı sunan formülünde gizli. 

Çay ağacı yağı ile sivilce problemine karşı savaşmak, zeytinyağı ve biberiye ile cilt bariyerini güçlendirmek, tamanu yağı ve çuha çiçeği yağı ile cilt esnekliğini desteklemek, skualen ile hücre yenilenmesini artırmak ve cildi nemlendirip dolgunlaştırmak, okaliptüs yağı ile de geniş gözenek problemine karşı savaşmak… Daha sayalım mı? Gördüğün gibi kendisi tam bir likit mucize!

Aromatica Organic Golden Jojoba Oil – Organik Altın Jojoba Yağı

Henüz Jojoba yağı ile tanışmadıysan, hayatında çok ciddi bir boşluk mevcut demektir! Pürüzsüz cilt görünümünden yaşlanma belirtileriyle savaşmaya dek onlarca fayda sunan Aromatica Organic Golden Jojoba Oil – Organik Altın Jojoba Yağı, içerdiği %100 organik ve soğuk sıkım Jojoba yağı ile cildinin birçok problemine karşı derman olabilecek güçte.

Gözenekleri tıkamadan cildi nemlendiren, cildin yağ salgısını dengeleyen, cildi sıkılaştırmaya yardımcı olan ve aynı zamanda akne oluşumunu da engelleyen bu cilt bakım yağı, kesinlikle favorilerimiz arasına girmeyi hak ediyor!

Justin Beauty Cilt Bakım Yağlarından Gelen Güzellik

En mükemmel cilt bakım yağı seçeneklerini seninle buluşturan Justin Beauty, her zamanki gibi cildinin ihtiyacı olan her şeyi düşündü! Senin için hazırladığımız cilt bakım yağı önerileri arasından favorilerini seçip sepetine at, yumuşacık, nemli, pürüzsüz ve ışıltısıyla göz kamaştıran bir cildin tadını çıkar!

Bir yorum yaz