Kore cilt bakımı dendiğinde akla gelen ilk içerik nedir diye sorsak eminiz ki pek çoğumuzun ortak bir cevabı olur: Centella asiatica! Bu mucizevi bitki, birçok cilt bakım ürününün olmazsa olmaz içerikleri arasında. Peki onun, K-Beauty de başta olmak üzere tüm dünyanın sevgilisi olan Hyalüronik asitle birlikte ortaya nasıl bir etki çıkarabileceğini hayal edebiliyor musun? Justin Beauty ailesi olarak diyoruz ki; hayal etmene gerek yok, çünkü Mizon Cicaluronic serisi ile bu iki yıldız içeriğin güçlerini birleştirdi!

Kore kozmetiği ürünlerinin haklı popülaritesini destekleyen Cica ve Hyalüronik asit, nemli, ışıltılı ve pürüzsüz cilt görünümü için olmazsa olmazlardan. Bu nedenle Mizon Cicaluronic serisi, cilt bakım rutinlerinin en önemli aşamalarına yönelik 3 farklı ürün sunuyor. Makyaj temizleme balmı, tonik ve güneş kremi ile rutininin en kilit aşamalarında Cica ve Hyalüronik asitin faydalarından yararlanabilirsin! Hazırsan bu ürünlerin detaylarını birlikte inceleyelim.

Mizon Cicaluronic Cleansing Balm – Centella & Hyalüronik Asit Temizleme Balmı

Mizon Cicaluronic Cleansing Balm

Suya dayanıklı makyaj kalıcılığı ile gönlümüzü fethetse de, çıkarması gerçek bir işkenceydi… Taa ki yeni Mizon Cicaluronic Cleansing Balm – Centella & Hyalüronik Asit Temizleme Balmı hayatımıza girene kadar! Yumuşacık dokusuyla en zorlu makyajları bile zahmetsizce çözen ve yağlı bir his bırakmadan ciltten arındıran Mizon Cicaluronic Cleansing Balm, aynı zamanda cildi dupduru ve yumuşacık bırakması ile de ünlü.

Bu ürünün sana uygun olup olmadığı hakkında soru işaretlerine sahipsen müjdeyi hemen paylaşalım. Hem yağlı ve akneye meyilli hem de kuru cilt tiplerine yönelik üretilen bu yağ bazlı temizleyici, cildinin ihtiyaç duyduğu pek çok şeyi aynı anda sunuyor. Dolayısıyla cildini temizleyip arındırırken aynı zamanda onarmaya, yatıştırmaya ve nemlendirmeye de yardımcı oluyor. İşte Centella asiatica ve Hyalüronik asit’in gücü!

Mizon Cicaluronic Bubble Toner – Cicaluronic Tonik

Mizon Cicaluronic Bubble Toner

Mizon Cicaluronic Bubble Toner – Cicaluronic Tonik, Centella asiatica özleri ve Hyalüronik asitin mükemmel birlikteliği ile cildini şımartman için biçilmiş kaftan! Cildi yumuşacık ve ferah bırakan yağ temizleyici ile başladığın cilt bakım rutinini onunla taçlandırmak en doğru seçim. Hele ki cildinin yoğun bir biçimde nemlendirilmeye ve yatıştırılmaya ihtiyacı varsa, yoğun oranda doğal içeriklerle geliştirilen Mizon Cicaluronic Bubble Toner, en iyi arkadaşın olabilir.

Zararlı dış faktörler nedeniyle hassaslaşan, sivilce ve akne problemi ile boğuşan ve nem ihtiyacı yoğun ciltler için özel olarak geliştirilen formül, cildini tazeleyen de bir etkiye sahip. 8 çeşit Hyalüronik asit ve cica özlerine ek doğal mineral suyu ve papatya suyu gibi destekleyici içeriklerle güçlendirilen yapısı, EWG tarafından güvenli kabul edilen bileşenlerle geliştirildi. Daha ne isteriz?

Mizon Cicaluronic Non Nano Sunblock spf50

Mizon Cicaluronic Non-Nano Sunblock SPF50+ PA+++ – Cicaluronic Güneş Kremi

Sıra geldi cilt bakımı kadar önemli bir diğer nokta olan, cildi güneşten korumaya… Biliyorsun ki gündüz cilt bakım rutininin son aşaması mutlaka güneş kremi olmalı. Yaz, kış fark etmez! Bu nedenle cildini güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda bakım da yapan içerikleri tercih etmek son derece mantıklı. Mizon Cicaluronic Non Nano Sunblock SPF50+ PA+++ – Cicaluronic Güneş Kremi, içerdiği 5 çeşit Hyalüronik asit ve Centella asiatica özleri ile cildini yalnızca güneşten korumakla kalmaz, aynı zamanda nemlendirip sakinleştiren bir etki de sunar.

Nano olmayan yapısıyla son derece ferah bir bitiş sağlayan Mizon Cicaluronic Non Nano Sunblock SPF50+ PA+++ – Cicaluronic Güneş Kremi, güneş sonrası bakım da gerçekleştirir. İçeriğindeki aloe, salatalık, bambu ve yeşil çay ile cildi rahatlatır ve tazeler.

Kore cilt bakımı ürünlerinde apayrı bir yere sahip olan Cicaluronic serisiyle tanışmak için vakit kaybetme! Nemli, yumuşacık ve sakin bir cilt için Centella asiatica ve Hyalüronik asit birlikteliğinden yararlanmanın tam zamanı. 

Bir yorum yaz